Vineri, 2024-04-26, 7:27 PM
Bps - GaminG
Bine ati venit Guest | RSS
Site | neXtPlease!CS - Forum | Inregistrare | Login
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentului forumului · Cautare · RSS ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » » TRASH » Recycle Bin » neXtPlease!CS
neXtPlease!CS
INd1aNUData: Miercuri, 2010-03-03, 10:43 PM | Mesaj # 1
Administrator
Grup: Administrator
Mesaje: 203
Reputaţie: 65
Status: Offline
neXtPlease!CS la finalul Campionatului Roman de Counter Strike - ACL

Astazi 13 Februarie 2010 s-a intamplat finala Campionatului Roman de Counter Strike 1.6 organizat de ACL. altneXtPlease!CS s-au prezentat la startul finalei motivati si dornici sa demonstreze ca isi merita locul printre finalistii concursului, iar oponentii lor nu mai putin pregatiti au fost (in ordinea in care i-am intalnit in meciuri): 5stars, es, Eq, instability, es, biO, Eq. In final, constantenii de la Eq au reusit cu greu sa se impuna in finala impotriva baietilor nostri intr-un meci castigat cu 16-14 pe de_inferno.

Evenimentul a fost transmis live pe ACL-TV, meciurile au fost difuzate si pe HLTV, iar la TVR1 veti putea urmari rezumatul finalei de astazi in cadrul emisiunii Zona IT.

Silviu "neXt!tRASHk" Trasca a declarat la sfarsitul evenimentului: A fost un antrenament bun in vederea viitoarelor concursuri de o anvergura mult mai mare, din pacate rivalii de la Eq ne-au invins si sper sa fie ultima oara cand pierdem in fata lor. Oricum, un concurs frumos, felicitari primelor 3 clasate dar si baietilor de la es care meritau cu siguranta un loc mai sus in clasamentul final. Salutam sponsorii si partenerii nostri SteelSeries, Autonom si Inttel's eSports CyberCafe si promitem ca data viitoare ocupam cea mai inalta treapta de pe podium.

Cristian "neXt!MMb" Georoceanu spune de asemenea: A fost un lan foarte solicitant pe care cu foarte putin noroc am fi putut sa il castigam; asta e.. Data viitoare o sa fie mai bine pentru noi, mai ales pentru ca astazi am tras niste concluzii care cu siguranta ne vor ajuta sa imbunatatim dramatic stilul nostru de joc, deci am convingerea ca nu ne vom dezamagi fanii (si fanele) smile

Sursa : http://www.neXt-Please.ro


Supervizor Vox-INd1aNU
Organizator Cupa Vox Cs 1on1 Only Awp
 
Forum » » TRASH » Recycle Bin » neXtPlease!CS
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:

Copyright TeaM.Bps© 2007 - 2024


 Google bot last visit powered by Bots Visit     Yahoo bot last visit powered by Bots Visit    Msn bot last visit powered by Bots Visit